ДЕНЬ 3 – ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 2024 РОКУ

Опубліковано:

Сьогодні відбувся справній фестиваль науки у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування». Учасники  зранку захищали постери до власних науково-дослідницьких робіт, а по обіді відбулася наукова конференція, як остання складова конкурсу-захисту. Відповідно до рішення журі,  переможницею стала  Оксана КУБАЙ, учениця 10 класу Володимирецького ліцею «Колегіум» Володимирецької селищної ради Вараського району. Щиро вітаємо вас, Оксано, і сподіваємось що Ви гідно представлятимете Рівненщину на ІІІ етапі конкурсу-захисту, не зважаючи на складі виклики сьогодення.

Відповідно до рішення журі І місце у секції «Охорона здоров’я» посіла Дарина РОДЗЯК, учениця 11 класу  Дубенського ліцею № 2 Дубенської міської ради, науковий керівник Підлісна Л.Д.

Відповідно до рішення журі І місце у секції «Зоологія» виборов­ Микола КАЛЬЧУК, учень 10 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради, науковий кер. Головко О.В.