Запрошуємо на олімпіаду Genius Olympiad Ukraine 2022

Опубліковано:

Супер день для дітей, педагогів та всіх-всіх закладів освіти!

💪Ми відкрили її, реєстрацію на першу ліцензовану Олімпіаду геніїв України (Genius Olympiad Ukraine – і не одну, а одразу дві. Чекаємо школярів 8-11 класів та запрошуємо до афіліації заклади освіти та педагогів.

🥳2 роки переговорів та узгоджень і світовий пілотний проєкт запущено в Україні 1 грудня 2021 р.

Ти маєш ідеї, що змінять планету, в тебе це може вийти через написання наукового проекту, створення роботів, написання бізнес-плану, есе, вірш новелу або зроби свій внесок написавши пісню, знявши кіно або зробивши круте фото. Це все – 7 секцій нашої Олімпіади.

🗣Чому реєстрації відкрито аж дві:

1. Перша реєстрація – я запрошую до афіліації заклади освіти та педагогів, щоб отримати статус та спеціальний знак “Школа або педагог Олімпіади Геніїв”, а головне це наш кредит довіри таким вчителям та школам – вони матимуть право відправляти своїх учнів за квотою одразу на національний фінал та реєструватимуть учнів в окремих кабінетах. Реєстрацію вже відкрито. Я знаю, як багато неймовірних крутих вчителів та шкіл читають це, гайда реєструватися, займе не більше 10-15 хв.

2. Друга реєстрація – це вже відкрита реєстрація проєктів всіх бажаючих школярів, яка буде відкрита з 01 грудня до 20 січня 2022 року. 👀Але, лише в період до 25 грудня, можна зареєструватися лише з ідеєю, без готового проєкту, а потім його дозавантажити. Для всіх зареєстрованих, ми запускаємо закритий освітній марафон в соціальних мережах з підготовки. Лише з ідеєю реєстрація не більше 5 хв, а шанс представити свою ідея в США – стає після цього нереально близьким.

Короче, це просто космос🤩, ми для вас придумали стільки нового і цікавого спільно з Terra Science and Education, що просто хочеться швидше почати..хоча ми вже почали, а отже реєструйтесь, діліться цією новиною, задавайте питання.

Всі деталі на сайті: https://ukraine.geniusolympiad.org

Звісно, запускаємо також регіональну афіліацію для великих регіональних центрів, в першу чергу наших дорогих та крутих територіальних відділень МАН Мала Академія Наук СумиТернопільська Мала АкадеміяЛьвівська обласна Мала академія наукРівненська Мала академія наук учнівської молодіКиївська Мала академія наук учнівської молодіВолинська обласна Мала академія наукІвано-Франківська Мала академія наук учнівської молодіКіровоградська Мала академія наук

Ваш освітній дипломат та директор Олімпіади геніїв УкраїниМала академія наук УкраїниМіністерство освіти і науки УкраїниEmbassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США