Що сьогодні є генератором розвитку економічної науки?

Опубліковано:

Відповісти на це питання  спробували учасники секційного засідання відділення економіки Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, серед яких – учні Обласного наукового ліцею в м. Рівне, Рівненських ліцеїв № 27 та «Український», студенти Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП», провідні науковці НУВГП, педагоги, керівники гуртків РМАНУМ, учні та вчителі Корецького ліцею Рівненського району.

З огляду основних викликів сучасної економічної науки зустріч розпочав директор РМАНУМ Олександр Андрєєв, зауваживши, що кожна людина, яка хоче домогтися успіху в сучасних умовах, повинна змінюватися щодня, і побажав усім присутнім змінювати себе, щоби бути серед основних рушійних факторів усіх безпрецендентних трансформацій у світі.

Про понятійний апарат наукового дослідження в секції «Економіка та економічна політика» розповіла Галина Юрчик, кандидат економічних наук, доцент кафедри трудових ресурсів та підприємництва НУВГП.

Про вибір теми, об’єкта наукового дослідження і про актуальні напрямки сучасної економіки у секції «Прикладна мікроекономіка та макроекономіка» розповіла Ірина Рощик, кандидат економічних наук, доцент кафедри трудових ресурсів та підприємництва згаданого закладу.

Про інформаційні ресурси з підвищення рівня фінансової культури та фінансової грамотності, міжнародні фінанси, ринок фінансових послуг, фондовий ринок та страхування розповіла Ірина Боднарюк, кандидат економічних наук, доцент Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський технологічний коледж НУВГП», керівник гуртка «Фінанси, грошовий обіг та кредит».

У прекрасному тандемі спрацювали Леонід Кожушко, доктор економічних наук, професор НУВГП, та Алла Андрійцьо-Рузаєва, старший викладач кафедри менеджменту цього ж закладу, презентуючи актуальні напрямки секції «Менеджмент та маркетинг» та основні виклики сучасного менеджменту.

Завершилась зустріч виступом Дарини Галицької, переможниці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у 2023 році, яка поділилася з учасниками своїм досвідом навчання у РМАНУМ, своїми враженнями від перебування у Літній профільній школі. А ще – побажала юним манівцям перемоги у всіх їх починаннях на науково-дослідницькій ниві та зауважила, що ми переходимо у світ, що вимагає цілі і його створення залежить від нас!

Перемоги усім нам та перемоги Україні!

Алла Тимощук,

методист відділення економіки