Завершився III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України

Опубліковано: |

З 2 по 6 травня 2019 року у м. Київ Національним Центром Мала академія наук України проводився III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. У заході взяли участь понад 1200 учасників з усіх областей України.
Команда Рівненщини представляла дослідження у 60 наукових секціях.
Програмою конкурсу-захисту передбачалось: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін, і захист науково-дослідницьких робіт.
За підсумками конкурсу-захисту команда Рівненської області виборола 30 призових місць: 6 – перших, 11- других, 13 –третіх.
Найщиріші вітання переможцям! Велика подяка вчителям, науковим керівникам!

СПИСОК
учнів – членів РМАНУМ переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

І місце:
1. Безчинська Маргарита Володимирівна, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13, вихованка РМАНУМ, секція «Французька мова»;
2. Воронова Анастасія Ігорівна, учениця 10 класу Рівненської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів № 28, секція «Кримськотатарська гуманітаристика»;
3. Мисюк Анелія Леонідівна, учениця 10 класу Корецької загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, секція «Польська мова»;
4. Сяська Іванна Володимирівна, учениця 11 класу Рівненської української гімназії, вихованку РМАНУМ, секція «Ветеринарія та зоотехнія»;
5. Турбал Богдан Юрійович, учень 9 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»;
6. Шнайдер Богдан Ігорович, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вихованця РМАНУМ, секція «Географія та ландшафтознавство»;

ІІ місце:
1. Балашова Ірина Сергіївна, учениця 10 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» № 19, секція «Геологія, геохімія та мінералогія»;
2. Басюк Дар’я Сергіївна, учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Н. Маринович, вихованка РМАНУМ, секція «Англійська мова»;
3. Басюк Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії, секція «Мистецтвознавство»;
4. Гедзюк Владислав Олегович, учень 10 класу Рівненської української гімназії, вихованець Рівненського міського Палацу дітей та молоді, секція «Зоологія, ботаніка»;
5. Гук Давид Андрійович, учень 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22, вихованець РМАНУМ, секція «Комп’ютерні системи та мережі»;
6. Гілевич Анастасія Миколаївня, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, вихованка РМАНУМ, секція «Лісознавство»;
7. Козачок Назарій Володимирович, учень 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, секція «Екологія»;
8. Огієвич Софія Миколаївна, ученицю 11 класу Комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, секція «Фольклористика»;
9. Пінчук Іван Сергійович, учень 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа», вихованець РМАНУМ, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»;
10. Пурій Дана Андріївна, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23, вихованка РМАНУМ, секція «Біологія людини»;
11. Романюк Олександр Андрійович, учень 11 класу Комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, вихованець РМАНУМ, секція «Мікроекономіка та макроекономіка»;

ІІІ місце:
1. Вітрук Сергій Олегович, учень 10 класу Ступнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей», вихованець РМАНУМ, секція «Теоретична фізика»;
2. Вовчук Тетяна Романівна, ученицю 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т.Шевченка», вихованка РМАНУМ, секція «Українська мова»;
3. Ковальчук Богдана Вячеславівна, учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» № 19, вихованка РМАНУМ, секція «Психологія»;
4. Кузьмич Борис Ярославович, учень 11 класу Глиннівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району, секція «Етнологія»;
5. Ломанюк Дар’я Михайлівна, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28, секція «Літературна творчість»;
6. Міщук Вікторія Андріївна, учениця 11 класу Рівненського економіко-правового ліцею, вихованка РМАНУМ, секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит».
7. Міщук Вікторія Андріївна, учениця 11 класу Рівненського економіко-правового ліцею, вихованка РМАНУМ, секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»;
8. Панченко Тетяна Андріївна, учениця 11 класу Вараської гімназії, секція «Технології програмування».
9. Сакур Вікторія Романівна, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13, вихованка РМАНУМ, секція «Українська література»;
10. Солтис Олена Ігорівна, учениця 11 класу Комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»;
11. Житковський Андрій Романович, учень 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, вихованець РМАНУМ, секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»;
12. Шалак Данило Володимирович, учень 10 класу Дубенської гімназії № 2, вихованця РМАНУМ, секція «Експериментальна фізика»;
13. Янелло Лариса Станіславівна, учениця 10 класу Сарненської гімназії, секція «Кліматологія та метеорологія».