Прапор РМАНУМ

Опис прапора РМАНУМ

Прапор РМАНУМ являє собою прямокутне полотнище із співвідношенням сторін 2:3 (розмір полотнища згідно з еталоном), яке складається з п’яти горизонтальних смуг – білої, жовтої, блакитної, жовтої та білої (співвідношення їхніх ширин дорівнює 3:1:1:1:3). Білий колір – знак полотна, блакитний і жовтий – кольори Державного Прапора України.

У центрі полотнища прапора –  стилізоване зображення герба РМАНУМ, яке має форму  щита червоного кольору з білою окантовкою. Щит обрамлено стилізованим зображенням листя золотого кольору і увінчано гербом України. У центрі щита – стилізоване зображення абревіатури РМАНУМ білого кольору.

Верхівка держака прапора увінчана тризубом жовтого кольору.

Дане Положення відповідно до історичної традиції та сучасної практики визначає правовий статус прапора РМАНУМ, регламентує порядок його використання, відтворення та тиражування.

  1. Прапор РМАНУМ є офіційним символом Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
  2. Прапор   РМАНУМ (оригінал)   встановлюється у службовому кабінеті директора РМАНУМ, а на час проведення урочистостей РМАНУМ вноситься до приміщення, де відбувається захід.
  3. За обставин, коли здійснюється одночасне підняття Державного прапора України та прапора РМАНУМ, останній не може перевищувати за розмірами Державний прапор України і розміщується справа від нього (з боку глядача).
  4. Прапор РМАНУМ може бути піднятий під час церемоній та інших урочистих заходів, які проводяться РМАНУМ.
  5. Виключне право на використання прапора РМАНУМ  належить РМАНУМ.
  6. Не дозволяється без спеціальної згоди РМАНУМ використання прапора РМАНУМ у випадках, не передбачених цим Положенням.
  7. Відповідальність за дотриманням вимог даного Положення покладається на  директора РМАНУМ.

 

Герб РМАНУМ

Опис герба РМАНУМ

Герб РМАНУМ має форму щита білого кольору з жовтою окантовкою. Щит обрамлено стилізованим зображенням листя червоно-жовтого кольору і увінчано гербом України. У центрі – стилізоване зображення абревіатури РМАНУМ червоного кольору.

Дане Положення визначає правовий статус герба РМАНУМ, регламентує порядок його використання, відтворення та тиражування.

  1. Еталон герба та супровідні документи (Положення,  Опис)  зберігаються  у приміщенні РМАНУМ.
  2. Репродукування та тиражування герба РМАНУМ здійснюється:

− у вигляді кольорового, чорно-білого, об’ємного чи графічного зображення;

− довільною технікою виконання та з різноманітних матеріалів;

− довільних (з дотриманням пропорцій) розмірів;

При репродукуванні та тиражуванні герба РМАНУМ має бути збережена кольорова і графічна тотожність еталону та його опису, затвердженому педагогічною радою РМАНУМ.

  1. Зображення герба відтворюється:

− у залах під час проведення урочистих заходів РМАНУМ;
− в офіційних виданнях та публікаціях РМАНУМ;
− на сайті РМАНУМ;

  1. Зображення герба використовується:

− як елемент святкового оформлення приміщень під час урочистих церемоній та обласних заходів, організатором яких є РМАНУМ (конкурс-захист, конкурси, семінари, сесії тощо);

−  на почесних грамотах, дипломах, запрошеннях, вітальних листах, важливих документах (угодах про співпрацю тощо).

  1. Виключне право на використання герба належить РМАНУМ. Відповідальність за дотримання   вимог щодо його використання покладається на директора РМАНУМ.

 

Значок РМАНУМ

Опис значка РМАНУМ

  1. Значком Рівненської Малої академії наук учнівської молоді нагороджуються учні, які зайняли призове місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Значок вручається разом із посвідченням дійсного члена Рівненської Малої академії наук учнівської молоді не пізніше Підсумкової сесії РМАНУМ в поточному році, про що робиться відповідний запис у журналі реєстрації. Підтвердженням права на отримання значка       є щорічний наказ Управління освіти і науки Рівненської ОДА “Про підсумки   проведення   ІІ  етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів – членів Рівненської Малої  академії наук.”
  2. Значок може вручатися науковцям та особам, які внесли вклад в розвиток роботи з науково-дослідницької діяльності учнівської молоді Рівненської області.
  3. Значок можуть носити працівники Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
  4. В разі втрати значок повторно не видається.
  5. Значок Рівненської Малої академії наук учнівської молоді носиться на лівій стороні грудей.
  6. Право на виготовлення та видачу значка надається виключно Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
  7. Опис значка.
    На круглій опуклій металевій пластині  діаметром 15 мм на жовтому  тлі стилізоване зображення абревіатури РМАНУМ червоного кольору, обрамлене червоним колом.